۱۳۸۶ بهمن ۱۴, یکشنبه

برگ‌ها

آنجا برگ ها زرد می شوند٬ خشک می شوند سپس می ریزند.

اینجا برگ ها زرد می شوند٬ می ریزند سپس خشک می شوند.

سرانجام برگ های هر جایی خشکی و زردی و ریزش است. تنها تفاوت در ترتیب شان است.

--
۱- Taking Chances - Celine Dion

۲- برای مقیمان آمریکا:واکسن انفلوانزا یادتان نرود

+ نوشته شده در Wed 21 Nov 2007 - نگارنده بابک | 11 انگاره

نویسنده: آتوسا

پنجشنبه 1 آذر1386 ساعت: 9:24

سلام
ممنون از توجهت
امیدوارم همیشه و همه جا برتربن باشی
فعلا"(خداحافظ)


نویسنده: avin

پنجشنبه 1 آذر1386 ساعت: 14:43

be nazaretun in tartib cheghad ahamiat dare?

in matn mano yade in sheri ke farhad khunde mindaze:

kucheha barike dokuna bastas....mordeha be morde nemiran....mesle fanusie ke age khamushe vase naft nist hanuz ye alam naft tushe!!!!


نویسنده: نعناپونه

پنجشنبه 1 آذر1386 ساعت: 20:38

ممنون، خیلی جالب بود، در واقع من این دو موردی که شما گفتین رو ناخوداگاه انجام داده بودم ولی بهش فکر نکرده بودم. چند سال پیش وقتی خبر بیماری رو گرفتم، احساس از دست دادن اعتماد به نفس برام یه انگیزه قوی شد تا فوق دانشگاه خوب قبول شدم...یا احساس کمبود وقت برای رسیدن به موقعیت کاری مورد نظرم باعث شد یک شبه راه چند ساله رو برم، الان اگه از نظر نیروی روحی و جسمی نمیتونم مدیر یه شرکت باشم ولی راضیم که توی اون وقت کمی که داشتم تجربه ش کردم..و آخر اینکه افت قابلیت های کاریم و حال بدی که مربوط به بیماریم بود ولی پای الودگی هوای تهران میذاشتم باعث شد که در عرض چهارماه برم یه کشور دیگه و درمانی که بر خلاف نظر دکترم چند سال به تعویق انداختم رو توی یه کشور پیشرفته شروع کنم...شما یا روانشناس خوبی هستین یا تجربه های خودتون زیاده. باید آرشیوتون رو بخونم تا کشف کنم.


نویسنده: بهروز

جمعه 2 آذر1386 ساعت: 9:55

دوست من تو خوب می نویسی وقتی پستهای تو را می خوانم احساس می کنم نوشته های خودم را می خوانم.


نویسنده: مهسا

جمعه 2 آذر1386 ساعت: 18:36

نمیدونم برداشتم درسته یا نه؟
اگر خشک شدن موقعیت فنا باشه، در حالت دوم همه ی موقعیت ها تجربه میشن ولی در حالت اول قبل از تجربه ی ریزش ، فنا به وجود میاد .
شاید یه راه تکامل باشه که فقط دز حالت دوم به طور کامل به دست می یاد .
موفق باشید


نویسنده: رضا

جمعه 2 آذر1386 ساعت: 20:11

سلام،
یادت نره که واکسنت رو بزنیها؟
باشه؟
آفرین پسر حرف گوش کن


نویسنده: مریم

شنبه 3 آذر1386 ساعت: 0:20

سلام من خیلی وقت نیست که با وبلاگ شما آشنا شدم ولی احساس آشنایی غریبی با وبلاگتون می کنم. من خیلی وقت نیست که برای تحصیل به اینجا اومدم ولی خیلی از تجربیات شما رو من هم داشتم.
احساس می کنم دریچه نگاه من هم به زندگی (مخصوصا در اینجا) با شما نزدیک هست. راستی شما در چه رشته ای اینجا درس می خونید؟
در مورد نوشته هاتون یه چیزی که برام جالب بود این بود که چطور اصلا وارد مقوله سیاست نشدبد چیزی که خیلی اینجا آزار دهنده و وقت گیره. (حداقل برای من) البته منظورم فقط دنبال کردن اخبارش هست.
برات آرزوی موفقیت می کنم.


نویسنده: پونه

شنبه 3 آذر1386 ساعت: 2:22

دو سه تا پست رو خواندم جالب بود فکر کنم کل آرشیو را در اسرع وقت بخوانم


نویسنده: ماندالا

شنبه 3 آذر1386 ساعت: 5:29

شاید چون اینجا مردم گرم ترند برگها آخر میریزن...شاید اونجا آدما سردترند و برگها بلافاصله بعد از زردی میریزند...اما همونطور که خودتون گفتید عاقبت همه برگها میریزند...."در آخر خاکراهی...عاقبت هیچ..."


نویسنده: مسعود ب

شنبه 3 آذر1386 ساعت: 9:31

سلام آقای بابک.متن ادبی نوشتین یا دل نوشته بود و یه دفعه ادبی شد؟ رقص و تمنای برگ موقع خیزشش به سمت زمین و افتادنش روی خاک رو قشنگ به قلم کشیدین.


نویسنده: بابک

یکشنبه 4 آذر1386 ساعت: 14:38

گاهی بیان یک نظر از قضاوت در مورد درستی یا نادرستی یک نظر مهمتر است. احترام به نظرات دیگران مهم است. درستی و نادرستی یک نظر تنها با در نظر گرفتن هدف، معنی می یابد (در «دگرگونی» در این مورد توضیح داده ام). بیشتر مشتاقم که نظرات بیشتری بشنوم تا اینکه بگویم آن حرف درست بوده یا غلط. تا به حال چیزهای جالبی خوانده ام.

مریم: اگر چیزهای اینجا گره ای از مشکلی باز کند، راضی خواهم بود. اگر نظری یا انتقادی یا ایده ای داشتید خوشحال می شوم بشنوم. نوشتن در مورد چیزهایی که در مورد آنها علاقه یا مطالعه ای دارم بهتر از نوشتن در مورد چیزی ست که خیلی ها در مورد آن تخصص بیشتر دارند! ترجیح می دهم چیزی بنویسم که کمک کند تا یک نفر چیزی را که روی آن کنترلی دارد تغییر دهد بدون اینکه دیگران را مقصر بیابد. تمدن شاخصه های زیادی دارد که موازی به پیش می رود. اگر همه یک کار بکنند، مثل کاری نکردن است. امیدوارم تجربه مکان جدیدتان لذتبخش باشد.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر