۱۳۸۹ مرداد ۹, شنبه

آواز با عشق

اولین بار «آواز با عشق» را از رادیو پیام شنیدم. آن نگاه به «آواز» و «پرواز» در روزگاری که تازه کتاب «چنین گفت زرتشت» نیچه را به دست گرفته بودم، با آن صدای پُر محمد نوری مرا «پرواز» می‌داد. آن «آواز» برای من یادآور آن جمله‌ای از کتاب بود که می‌گفت: "عقاب نیستید. از این رو شادکامی هراس‌های جان را نیازموده اید. آن که پرنده نیست همان به که بر فراز مغاک‌ها آشیان نسازد."

صدای محمد نوری یکی از معدود صداهای پاپ بوده‌است که همیشه دوست داشته‌ام. تمام آهنگ‌های قدیم و جدیدش را گوش کرده‌ام. گرمی صدایش همراه با شعرهای دلگرم کننده‌اش، همیشه مرا دلشاد می‌کرد. او «تا بود خواند».

۵ نظر:

 1. سلام دوست عزيز.خواستم خواهش كنم اگه امريكايي يه چندتاسوال ازتون بپرسم راجع به اينكه قصد مهاجرت به usa رو دارم اما... و البته اگه حوصلشو ندارين يه شخص يا وبلاگ يا وبسايت بهم معرفي كني تا راهنماييم كنه.اميدوارم جبران كنم.موفق باشي رفيق.بدرود ايميل من هست i_love_youou@yahoo.com

  پاسخحذف
 2. Salam, mohamad nuri eshqi ba obohat ra be tasvir mikeshid. Ahangi dasht ba in beit shoru mishod: man bihude mixaham az yade to bogrizam..." hich vaqt peidash nakardam! "man"

  پاسخحذف
 3. سلام بابک خان،
  تسلیت عرض می کنم.
  از وبلاگ هم ممنونم.
  راستی چطور می شه با شما تماس گرفت؟
  daramerica@gmail.com
  درست می گم؟
  چون چند هفته پیش به این آدرس ایمیل زدم اما جوای نگرفتم.البته اگه فرصت می کنین.
  منم چندتا سوال داشتم، ممنون می شم راهنمایی بفرمایید.

  پاسخحذف
 4. برای ناشناس و مریم
  برای اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید
  www.paziresh.info

  پاسخحذف