۱۳۸۹ مرداد ۲۰, چهارشنبه

Most Popular

هر چقدر کسی مرتبه علمی بالاتری داشته باشد، وظیفه‌اش برای درک و دریافت از شرایط پیرامونش بیشتر است. هر چقدر که مسئولیت بالاتری داشته باشد، به مطالعات فراگیرتر و نگاه‌های تازه تری برای حفظ مسئولیت خود و تدبیر بهتر نیاز دارد. آنان که شجاعت دارند که کتاب یا روزنامه‌ای در دست بگیرند که مخالف دیدگاه شان باشد، از پیروزمندان روزگار خواهند بود. آنان شخصیت والای تحمل کردن نظر مخالف را همراه با افزایش دانایی و در نتیجه دید بازتر خواهند آموخت. چون «همه چیز را همه کس دانند»، با ارتباط بیشتر می‌توان از دیدگاه‌های بیشتری اطلاع یافت و افراد بیشتری را خرسند نگه داشت. اما از طرف دیگر زمان چنین افرادی بسیار کوتاه است. آنها گاهی آنقدر کار و مسئولیت دارند که فرصت خواندن همه مطالب را نخواهند داشت.

بسیاری از مجلات و روزنامه‌ها در درک دنیای پیرامون ما مهم هستند. از بین دریایی از مجلات و روزنامه‌های به زبان انگلیسی چهار مورد را توصیه می‌کنم. بیشتر اینها بخشی با عنوان Most Popular دارند که شامل موضوعاتی ست که بیشتر از همه خوانده شده‌اند یا برای دیگران ایمیل شده‌اند. اگر وقت کمی برای مطالعات جانبی دارید، می‌توانید بخش Most Popular را بخوانید:
 • New York Times
 • Time
 • Newsweek: بخش Popular ندارد. اما می توانید آخرین موضوعات را اینجا بیابید. این مجله هفته‌ای یک بار چاپ می‌شود بنابراین انتخاب موضوعات مورد علاقه چندان مشکل نیست.
 • The Economist: این مجله هم هفته‌ای یک بار چاپ می‌شود. بخش Most Recommended آن را می توانید در سمت راست وبسایت، در میانه صفحه (کمی به سمت پایین) بیابید.

۱ نظر:

 1. وبلاگت وسوسه ام کرد تا وبلاگی داشته باشم :

  www.boogalamoon.blogfa.com

  نمیشناسمت ولی چند ماهیه به وبلاگت سر میزنم :)

  پاسخحذف